Mizon

Kozmetik sektörü içerisinde uzun yıllardır var olan ve kozmetik ürünlerinin güzel bir görünüm elde etmekten daha önemli olduğu fikri ile ürünlerini tamamen doğal yollardan elde eden Mizon ekibi, Kore kozmetiğinden yola çıkarak Türkiye'de faaliyet göstermeye başlamıştır. Dermokozmetik ürün seçenekleri ile beraber kişisel bakıma oldukça farklı bir bakış açısı getiren firma, cilt için zararlı yan etkiler barındırmayan ürünleri ile adından söz ettirir. Firma bünyesindeki her ürün, Kore kozmetiği üretimine uygun olarak yapılmıştır.

Mizon Ürünleri İle Cilt Bakımı

Cilt bakımı denildiği zaman akla birçok farklı ürün seçeneği gelir. Firma bünyesinde bulunan cilt bakım ürünleri; nemlendirici, emülsiyon ve solüsyon, güneş koruyucu, göz maskesi ve göz kremi, temizleyici, cilt beyazlatıcı, serum ve ampul, tonik, gece bakım ürünleri, peeling, maske, esans ve sivilce çözümleri olarak gruplandırılabilir. Cilt bakım ürünlerinin her biri, sağlığa zararlı olmayan ve yan etki barındırmayan ürün seçeneklerinden oluşur ve Mizon garantisi ile beraber her hangi kimyasal bir ürün bulundurma durumu söz konusu değildir. Markanın ürünleri ve kalitesi gerekli testlerden geçirilerek üretim aşamasına dahil edilmektedir.

Cilt Sorunlarına Çözüm

Hemen her kişide görülen cilt sorunları oldukça geniş bir alana yayılmakla beraber firma tarafından üretimi yapılmış olan ürünler ile beraber bu sorunlara çözüm getirebilmek mümkün olur. Siyah nokta, akne, kırışıklık ve ince çizgiler, gözenekler, leke, kızarıklık, anti-aging, hassaslık, elastikiyet kaybı, matlık, yağ kontrolü, kuruluk ya da nemsizlik gibi cilt sorunları ile başa çıkmak isteyenler için tamamen doğal yollarla üretilmiş olan ve içerisinde kimyasal barındırmayan ürünler kullanılabilir. Mizon markası cilt sorunlarına yönelik geliştirdiği formüller ile adından söz ettirir.

Makyaj

Kadınların yaşamlarında ayrılmaz bir parça olarak bilinen makyaj ürünleri markının odağında yer alır. Kozmetiğin yalnızca güzel bir görünüme sahip olmaktan öte olduğunu düşünen marka misyonu sayesinde hem güzellik hem de sağlığa faydalı olan ürünler bir arada yer alır. Makyaj ürünleri göz makyajı, ten makyajı, BB ve CC kremler ile dudak makyajı olmak üzere çeşitli gruplara ayrılmıştır. Bu ürün grupları arasında kişinin kendi cilt tonuna en uygun olan makyaj ürününü tercih edebilmesi mümkün olur. Makyaj yaparken cildi beslemek için Mizon ürünleri aranan niteliktedir.

Markalar

Firma bünyesinde yer alan ürünler, dünyaca ünlü kozmetik markalarının ürünleridir. Kore kozmetiğinden yola çıkarak insan sağlığını ön planda tutan bir anlayış ile ürün satışı gerçekleştiren firma, birçok markayı da bünyesinde bulundurur. Agatha Paris, Aromatica, Heimish, Manyo Factory, Nature Republic, Pyunkang Yul, Some By Mi vb. daha pek çok markanın ürünlerine firma üzerinden erişim sağlayabilmek mümkündür. AHA ve BHA adı verilen ve bu doğal asitlerden oluşturulmuş birçok ürün seçeneği cildin zararlı etmenlerden arındırılmasına ve kozmetik ürünlerinin daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

X